Oyun Hileleri

CS:GO Görünmezlik Kodu: Rakiplerinizden Gizlenmeye Hazırlanın!

Oyun dünyası birçok kişi için olmazsa olmaz alanlardan birisidir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen oyun modelleri ile birlikte, gerçekçi oyun deneyimleri çoğalmaktadır. Her oyuncunun farklı kategoride sevdiği ve ilgi alanı olarak gördüğü farklı oyunlar bulunmaktadır. Şuan dünya üzerinde en popüler oyunlardan birisi de CS:GO olmaktadır. Geçmişten günümüze kadar bildiğiniz gibi köklü bir geçmişe sahiptir.

İnternet üzerinde CS:GO ile alakalı ufak çaplı araştırmalar gerçekleştiriyordum. Tam bu esnada CS:GO görünmezlik kodu başlığında bir içerik gördüm. İçerikte arkadaşlarınız ile mücadele verirken görünmez hale getiren bir koda rastladım ve açıkçası baya bir hoşuma gitti. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte paylaşmak istedim. Bu sayede sizlerde oyun içerisinde kodu kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kodu nasıl uygulayacağımızı da adımlar halinde paylaşacağım.

Yazı İçeriği

CS:GO Görünmezlik Kodu

CS:GO oyununda oyuncular zaman zaman eğlenmek için farklı hile kodları uygulamaktadır. Bu kodlar arasında en popüler ve sevilen isimlerden birisi de görünmezlik kodudur. Sizler için bu kodu detaylı bir şekilde araştırdım ve şimdi de paylaşmak istiyorum.

Kod: amx_glow nick 0 0 0 0 0

Kod: amx_glow2 nick 0 0 0 0 0

Buradaki kodlar, CS GO görünmezlik için geçerli olan oyun kodlarıdır. Oyun içerisinde kullanarak kolaylıkla hileyi aktif hale getirebilirsiniz. Dilerseniz şimdi de kodumuzu nasıl çalıştırabileceğimize kısaca bir göz atalım.

CS:GO Prime Hesap satın al içeriğimize göz atarak en uygun fiyatlar üzerinden oyun sahibi olabilirsiniz.

CS:GO Görünmezlik Kodu: Rakiplerinizden Gizlenmeye Hazırlanın!
CS:GO Görünmezlik Kodu: Rakiplerinizden Gizlenmeye Hazırlanın!

CS:GO Görünmezlik Kodu Nasıl Aktif Edilir?

  • CS:GO oyununa giriş yapıyoruz,
  • Konsol kısmını açıyoruz ve ”sv_cheats 1” yazıyoruz,
  • Şimdi ise sırasıyla ”amx_glow nick 0 0 0 0 0” kodunu ve ”amx_glow2 nick 0 0 0 0 0” kodunu yazıyoruz.

Bu işlemler sonucunda arkadaşlarınızı kolaylıkla trolleyebilirsiniz. Kodu bizzat deneme şansı yakaladım ve gayet eğlendiğimi söyleyebilirim. Her türlü sizlerin de hoşuna giden ve zevk alacağınız bir kod olduğunu düşünmekteyim.

Bu yazımızda sizlerle birlikte CS:GO Görünmezlik Kodu başlığı altında bilgilendirme yapmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Sizlerde aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazmayı unutmayın. Ayrıca tavsiye etiğiniz farklı cs go hile kodları varsa, mutlaka bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Ayrıca bu içerikler de dikkatinizi çekebilir: 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu