İnceleme

Valorant İsim Değiştirme [2022]

Valorant, son zamanların en popüler FPS tarzındaki oyun türlerinden bir tanesidir. Riot Games tarafından geliştirilen bu oyunda, aksiyon ve macera hız kesmeden oyuncuların peşini bırakmamaktadır. 2 Haziran 2020 yılında piyasaya sürdürüldü ve günümüze kadar onlarca farklı başarıya imza atmış durumdadır. FPS tarzı oyun severlerin mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm bir oyun ismidir. Valorant ile birlikte takımlar halinde bir maça giriyorsunuz ve elinizde yer alan farklı silah çeşitleri ile birlikte rakiplerinizi öldürmeniz gerekiyor. 

Herkes tarafından sevilen ve popüler olan bu oyun, her geçen gün daha büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmaktadır. FPS kategorisine sıcak bakmayan kişiler dahi, Valorant ile birlikte bu tarz oyunlara ısınmış durumdadır. Akışkan oyun yapısı ve çarpıcı grafikleri ile birlikte sizleri harika bir oyun deneyimi beklemektedir. Dünyada ve Türkiye’de en çok oynanan oyunlardan birisi olmakla birlikte, içerdiği farklı özelliklerle de dikkat çekmektedir. 

Bu yazımızda birçok kişinin merak etmiş olduğu Valorant isim değiştirme konusunu ele almaktayım. Bildiğiniz gibi oyunda herkesin bir kullanıcı adı yer almaktadır. Bazı kişiler sonrasında pişman olarak oyunda isim değişikliği yapmak istiyor. Bu yazımızda sizlerle birlikte bu adımları paylaşacağım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. 

 

Valorant Kahramanlar
Valorant Kahramanlar

 

Valorant İsim Değiştirme

Birçok kişinin merak etmiş olduğu Valorant kullanıcı adı değiştirme adımlarını uygulamak basit bir yoldur. Sizler için bu adımları şimdi adımlar halinde paylaşmaktayım. Dilerseniz kısaca bir göz atalım.

  • İlk olarak buradaki linke tıklayın ve Riot Games sayfasını açın.
  • Buradan kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapın.
  • Girişten sonra karşımıza gelen menüde “RIOT IDyazısı gelecektir, “ID” alanına tıklayın.
  • Burada ise kullanıcı adımızın yanında yer alan “kalem simgesinetıklayın.
  • Açılan ekrana ise yeni kullanıcı adımızı yazıyoruz.
  • Aşağıda yer alan “Gönderbutonuna tıklıyoruz.

Buradaki adımları eksiksiz olarak tamamladığınızda Valorant isim değiştirme adımları tamamlanmış olacaksınızdır. Gördüğünüz gibi adımlar son derece basit ve hızlı olarak ilerlemektedir. Tek yapmanız gereken Riot hesabına giriş yapmak ve sonrasında yukarıdaki adımları uygulamaktır. 

Valorant ile alakalı tüm oyun bilgileriniz, Riot Games tarafından oluşturulan bilgi panelinde saklanmaktadır. Kullanıcı adınızdan tutun başarı ve deneyimlerinize kadar birçok bilgi burada yer almaktadır. Geliştiriciler kullanıcı adı değiştirmeyi de bu ekran üzerinde yapmamıza olanak sağlamaktadır. Birçok kişi Valorant isim değiştirme olayının mümkün olmadığını söylese dahi, bu tür yanlış bilgilere kulak asmamalısınız. 

 

Bu yazımızda sizlerle birlikte Valorant isim değiştirme ile alakalı gerekli bilgileri paylaşmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. OyunPass aracılığıyla Valorant benzeri oyunları Steam hesabı ve diğer kategorilerden inceleyerek uygun fiyatıyla satın alabilirsiniz. Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca sizlerin de tavsiye ettiği benzer FPS tarzı oyunlar varsa, yorumlarda bizlerle belirtmeyi unutmayın. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu