İnceleme

PUBG Mobile İsim Değiştirme [2022]

Hayatta kalma mücadelesi kategorisinde en çok sevilen ve beğeni kazanan oyunlardan birisi PUBG Mobile oyunudur. Son yılların en çok popüler Battle Royale oyunu olan bu seri, her geçen gün daha büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmaktadır. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan ve büyük bir ilgi gören PUBG Mobile, hem bilgisayar hem de mobil tarafta en çok oynanan oyunlar arasındadır. 

Akıllı telefonların yaygınlaşması ve oyun dünyasının gelişmesi ile birlikte, bu tür hayatta kalma oyunları her geçen gün daha büyük bir rağbet görmektedir. Battle Royale kategorisinde en çok sevilen oyun türü olan PUBG mobile, aldığı güncellemeler ve geliştirmeler ile birlikte her geçen gün daha iyi bir oyun yapısına sahip olmaktadır. Son zamanlarda birçok kişinin PUBG Mobile isim değiştirme ile alakalı araştırmalar yaptığını fark ettim. Bunun üzerine sizler için rehber eşliğinde bir makale hazırlamak istedim.

Bildiğiniz üzere her oyunda olduğu gibi, PUBG Mobile oyununda da kullanıcı adı değiştirilmektedir. Bazı kişiler sonradan daha farklı bir isim ile oyun oynamak isteyebiliyorlar. Bu tür anlarda ise isim değiştirmek çok daha mantıklı bir işlem olacaktır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan adımlarımıza geçiş yapabiliriz. Bu sayede bizleri ne tür bilgilerin beklediğine kısaca göz atmış olabiliriz.

 

Yazı İçeriği

PUBG Mobile İsim Değiştirme

Oyun dünyasında birçok kişi PUBG mobile kullanıcı adı değiştirme adımlarının nasıl olduğunu araştırmaktadır. Bu sebepten dolayı da sizler için gerekli adımları basit bir şekilde paylaşmak istiyorum. 

  • İlk olarak PUBG Mobile oyununu açın,
  • Oyun ekranında ise Envanter bölümüne girin,
  • Envanter bölümünden de İsim Kartına tıklayın,
  • Karşımıza gelen ekrana yeni kullanıcı adı bilginizi girin.

 

Bu adımları tamamladıktan sonra artık yeni bir kullanıcı adına sahip olacaksınızdır. Yukarıda yer alan isim kartı, envanterinizde yer alması gerekmektedir. Aksi takdirde isim değiştirmek mümkün kılınmaz. Bazen hediye olarak envanterimize gelebiliyor ve bizlere isim değiştirmek için bir hak tanınmaktadır. 

 

PUBG Mobile Profil Resmi Değiştirme - OyunPass
PUBG Mobile Profil Resmi Değiştirme 

 

PUBG Mobile Profil Resmi Değiştirme

Yukarıdaki adımlar eşliğinde basit olarak kullanıcı adımızı değiştirdik, şimdi ise bir diğer adımımız PUBG Mobile profil resmi değiştirme işlemidir. Her oyuncu için profil resmi ekleme imkanı bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı da sizler için en kolay ve basit resim değiştirme adımını paylaşmak istiyorum. 

  • İlk olarak PUBG Mobile oyununu açın,
  • Buradan Profil yazısına tıklayın,
  • Açılan ekrandan Edit düğmesine tıklayın,
  • Buradan da Avatar kısmından resminizi yükleyin,
  • Son olarak Onaylayın ve çıkın.

 

Bu işlemleri tamamladığınızda PUBG profil resmi değiştirme adımlarını uygulamış oluyoruz. Yukarıda sizler için paylaştığım her iki işlemde son derece basit ve hızlı adımlar ile birlikte sonuçlanmaktadır. Sizlerde kendi mobil cihazlarınızda uygulamaya başlayabilirsiniz.

 

Bu yazımızda sizlerle birlikte PUBG Mobile isim değiştirme başlığı altında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. PUBG Mobile ve benzeri oyunları en uygun fiyatlarıyla indirimli satın almak için OyunPass UPlay hesabı kategorisine göz atmayı unutmayınız. Sizler de aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilirsiniz. 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu