61 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Steam Nedir?

Steam, 2003 yılında çıkarılan ve Valve tarafından geliştirilen bir dijital dağıtım platformudur. İçerisinde yer alan binlerce farklı oyun ile birlikte oyunculara hitap etmektedir. Oyun dağıtım işlemlerini sağlayan Steam, ücretli ve ücretsiz olmak üzere farklı seçenekler sunmaktadır. Sizler isterseniz ücretsiz oyunları kütüphanenize ekleyerek oynayabilir ya da ücretli oyunları satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun dağıtıcıları arasında en iyilerinden birisi olduğunu da ayrıca söyleyebilirim.

Steam Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Steam hesabı oluşturma adımları son derece basittir. Hesap oluşturmak önemli bir konu çünkü hesap olmadan oyun satın alma imkanınız bulunmamaktadır. Aşağıda yer alan adımları takip ederek Steam hesap oluşturma adımlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Steam’in resmi adresinden kayıt oluşturma sayfasına girin,
  • Açılan sayfa üzerinde form gelecektir, bu forma gerekli bilgileri girin ve devam et butonuna tıklayın,
  • Gelen sayfada kod ekranı sizleri karşılayacaktır, buraya e-postanıza gelen doğrulama kodunu girin ve onaylayın,

İşlemlerimiz sadece bu kadar. Bu adımları eksiksiz olarak tamamladığınızda Steam hesabınız oluşturulmuş bir vaziyette sizleri bekleyecektir. Hesabınızı açtıktan sonra bilgisayarınıza Steam programını indirebilir ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Oyun dünyasında sıklıkla duyduğumuz terimlerden biri de Steam cüzdan kodu özelliğidir. Dünyanın en büyük oyun platformlarından birisi olan Steam üzerinde farklı oyun satın alma yöntemleri yer almaktadır. Bunlardan biri de cüzdan kodu seçeneğidir. Peki nedir bu Steam cüzdan kodu? Kısaca bu sorunun cevabını sizlerle birlikte paylaşalım.

Steam Cüzdan Kodu, Steam platformu üzerinde oyunlar satın almanıza yarayan bir kod sistemidir. Özellikle oyun forumları ve gruplarda sıklıkla paylaşılmaktadır. Örnek olarak 50 TL’Lik bir cüzdan kodunuzun olduğunuzu varsayalım. Sizler bu kod ile birlikte Steam üzerinde 50’ye kadar limit ile oyun satın alabilirsiniz. Birçok platform üzerinde pahalı cüzdan kodlarını ucuz ve uygun fiyatlara satan kişilerde yer almaktadır.