İnceleme

F1 2022 Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Diğer Tüm Detaylar

Yarış tutkunlarına özel olarak geliştirilen F1 yarış oyunu serisi, gün geçtikçe çok daha büyük bir kitleye ulaşım sağlamaktadır. Son zamanlarda ise F1 2022 ne zaman çıkacak, F1 2022 fiyatı, F1 2022 çıkış tarihi, F1 2022 satın al, F1 2022 oyunu ile alakalı sorular artmış durumdadır. Bunun üzerine sizler için bilgilendirme amaçlı olarak bu tür bir makale hazırlamak istedim.

 

Yazı İçeriği

F1 2022

Oyun dünyasının en çok konuşulan ve merak edilen serilerinden birisi de F1 2022 oyunudur. Formula dünyasının sevilen ve beğeni kazanan F1 serisinin beklenen oyunlarından birisidir. Yakın zaman içerisinde tanıtılan ve oyuncuların ilgi odağı olan F1 2022, oyuncuların halen dilinde konuşulmaktadır.

Kısa bir fragman halinde oyuncular ile buluşan tanıtım videosuna göre, oyuncuları muazzam bir yarış serüveni beklemektedir. Yeni araçlar ile birlikte F1 sezonu kısmının F1 2022 oyun serisine ekleneceği de ayrı bir avantaj olarak söyleyebilirim. Oyun içerisinde yarış sezonlarına göre ilerleme kat edeceğinizi de söyleyebilirim.

F1 2022 yarış oyunu ile birlikte 10 ayrı takımın ve toplam da 20 farklı pilotun oyunda yer alacağı bilinmektedir. Bunların yanında da araç modellemeleri üzerine farklı ve özel çalışmalar gerçekleştirilmiş. Ekstra çalışmalar ile birlikte F1 yarış araçlarının gerçekçi bir şekilde durması, oyuna ayrı bir hava katmaktadır. Oyunun 2022 versiyonunda farklı ve yeni kurallar da ekleneceği bilinmektedir. Tabii ki birçok kişinin beklediği adaptif bir yapay zeka yönetimi de oyuncular ile buluşmaktadır.

Oyuna kısa bir göz attığımız taktirde binlerce kişinin bu seriyi beklediğini ve çıktığında direkt olarak satın alacaklarını görmekteyiz. Sizlerde şimdiden yerinizi alarak oyun çıktığı tarihte satın alarak, hızlıca oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

F1 2022 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Tabii ki en çok merak edilen sorulardan birisi de F1 2022 çıkış tarihi konusudur. Bildiğiniz üzere aylardır ülkemizde bu oyun hakkında haberler ve blog yazıları paylaşılmış durumdadır. Son gelen haber ve yazılar ile birlikte çıkış tarihi belli olmuş durumdadır.

F1 2022 oyunu 1 Temmuz 2022 tarihinde resmi bir şekilde çıkışını yapacaktır. Hem PS4 oyun konsolunda hem de PS5 konsollarında oynanabilecektir. Bunun yanında ise Xbox One ve PC platformlarında da oyuncuların oynanmasına izin verilecektir.

 

F1 2022 Fiyatı

Oyuncuların bol bol merak etmiş olduğu bir diğer konumuz ise F1 2022 fiyatı konusudur. Resmi olarak fragmanının yayınlanması ile birlikte, fiyatların da kullanıcılar ile birlikte buluştuğunu görmekteyiz.

Güncel olarak F1 2022 fiyat listesi şu şekildedir:

PC Sürüm için Fiyatlar

  • Standart Sürüm – 599 TL
  • Champions Edition sürüm – 799 TL

Oyun Konsolları için Fiyatlar

  • PS5 standart sürüm – 800 TL
  • PS5 Champions Edition Sürüm – 900 TL
  • PS4 Standart Sürüm – 700 TL
  • Xbox One Standart Sürüm – 699 TL
  • Xbox One Champions Sürüm – 899 TL
  • Xbox Series X ve S Standart Edition – 799 TL
  • Xbox Series X ve S Champions Edition – 899 TL

 

Burada yer alan oyun fiyatları güncel bir şekilde sizleri karşılamaktadır. Oyun çıkış yaptığında bu fiyatlar üzerinden sizlerde satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Oyuna kısaca bir yorum kattığımda kafanıza daha iyi bir şekilde yatacağını düşünüyorum.

 

F1 2021

F1 serisi, yarış severler için üretilmiş bir oyun türüdür. Oyunda sadece Formula 1 yarış araçları bulunmaktadır. Bu gelecek olan sürümde çeşitlilik artarak farklı araç modellerinin geldiğini görmekteyiz.

Hemen yazımızın sonuna bırakacağımız F1 serisinin en güncel ve en sevilen oyunu olan F1 2021 oyununu indirimli uygun fiyatıyla OyunPass mağazasından satın alabilirsiniz.

Yarış severlerin gözdesi olan F1 2021 oyununu indirimli fiyatıyla mağazamızdan satın almak için tıklayınız.

F1 2021 Oyun İçi Oyunpass
F1 2021 – Oyun İçi

 

Oyun online olarak yarışlara katılarak kendi hünerlerinizi sergilemenize olanak sağlamaktadır. Burada yer alan amacınız, aracınızı en iyi şekilde geliştirerek rakiplerinizi yarış pisti sahasında yenebilmektir. Oyunda birbirinden farklı karakterlerin de yer aldığını söyleyebilirim. Grafik kısmında da ise sizleri bekleyen harika bir kalite yer alacaktır. Özellikle de araç modellerinde çalışılan işlere baktığımızda, muazzam bir grafik kalitesi yer alıyor.

Bu yazımızda sizlerle birlikte F1 2022 Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Diğer Tüm Detaylar hakkında paylaşımda bulunmaktayız. Sizlerde kendi görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmına kısaca bırakarak, bizlerle paylaşımda bulunabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilecek içerikler:

2022 Yılının En İyi Yarış Oyunları

Vakit Öldürmeye Birebir Harika Oyunlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu