Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri [2022]

Mobil platformun en çok sevilen ve popüler oyun türlerinden biri de Call of Duty Mobile ismidir. Bildiğiniz gibi Call of Duty, seri olarak bilgisayarlarımızda bizleri karşılamıştı. Köklü ve zengin bir geçmiş yapısına sahip olan bu oyun, mobil platformlarda da bizleri karşılamaktadır. 100 oyunculu bir Battle Royale oyunu olan bu seri, çok oyunculu modlar ile birlikte sizleri beklemektedir. 

Nefes kesici grafikler ve çarpıcı oyun yapısı ile birlikte, harika bir hayatta kalma oyunu sizleri beklemektedir. Yüksek çözünürlüklü oyun deneyimi sunan bu oyun, sizleri harika bir aksiyon ve maceraya sürüklemektedir. Arkadaşlarınız ile takım olabileceğiniz ve birlikte maçlara girebileceğiniz bu oyunda, cepheden cepheye koşacağınız bir serüven yer almaktadır. Aksiyonun eksilmediği bu seride, birbirinden farklı haritalar da yer almaktadır. İlk başlarda oyuncular biraz yabancılık çekseler dahi, sonradan alıştıkları için gayet memnun kalmaktadırlar. Birbirinden farklı ekipmanlar, görünüm stilleri, teçhizat ve ekipmanlar oyun içerisinde oyuncuları beklemektedir.

Oyunda rekabetçi ve etkileşimli oyun tarzları da yer almaktadır. Arkadaşlarınız ile birlikte ekip olarak rekabetçi modlarına giriş yapabilirsiniz. Bu sayede becerilerinizi arkadaşlarınız ile birlikte kanıtlamış olabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde yer alan klanlara katılabilir ve kolaylıkla klan savaşlarına da dahil olabilirsiniz. Bu yazımızda internette araştırma konusu olan Call of Duty Mobile sistem gereksinimleri ile alakalı paylaşımda bulunmaktayız. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçebilir ve bizleri nelerin beklediğine göz atabiliriz. 

 

Yazı İçeriği

Call Of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri – 2022

 

Call Of Duty Sistem Gereksinimleri PC:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
  • RAM: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 / AMD Radeon HD 7850
  • DirectX: Versiyon 11
  • Depolama Alanı: 10 GB

 

Call Of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri:

  • RAM: 3 GB
  • Sistem: En az Snapdragon 625, Adreno 506
  • Depolama: 3.2 GB

 

Burada yer alan özelliklere göre bilgisayar ve mobil cihazlarınızın özelliklerini kolaylıkla karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu sayede cihazlarınız ile oyunun özelliklerinin uyumlu olup olmadığını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. 

 

Call Of Duty Mobile Oyun İçi
Call Of Duty Mobile Oyun İçi

 

Call of Duty Mobile Kaç GB Ram İstiyor? 

Günümüzde geliştirilen oyunlar, yüksek grafiklere ve online yapılara sahip olması nedeniyle biraz daha yüksek sistem gereksinimlere sahip olmaktadır. Birçok kişi Call of Duty Mobile kaç gb ram istiyor gibi araştırmalar yaptığını fark ettim. Bunun üzerine kısaca sizler için cevaplamak istedim.

Call of Duty tarzı oyunlar yüksek grafiklere ve online yapıya sahip olduğu için, genel olarak iyi sistemlerle oynamak daha mantıklı olacaktır. Bu oyunda ise telefonlarımızın en az 3 GB Ram’e sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde daha alt seviyelerde kasma ve donma gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz. 

 

Call of Duty Mobile Kaç GB Depolama İstiyor 2022?

Oyun dünyasında popüler bir isim olan Call of Duty, her geçen günü güncellemeler almaya devam etmektedir. Depolama alanında birçok oyuna göre daha az bir hafıza kaplıyor diyebilirim. Call of Duty Mobile için toplamda 2.3 GB bir boş depolama alanınızın olması yeterli olacaktır. 

Call Of Duty Ghosts oyununu indirimli satın almak için tıklayınız.

Call Of Duty Modern Warfare Remastered oyununu indirimli satın almak için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu