Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Office ile Tüm İşleriniz Düzende!

Microsoft, günümüzde birçok başarılı program ve yazılımların başında gelen isimlerden birisidir. Şimdiye kadar başarılı olduğu ve birçok farklı başarılara atmış olduğu imzalardan biri de Office yazılımıdır. Ofis işlerini en kolay ve basit hale getiren bu yazılım, günümüzde en çok kullanılan araçlardan birisidir. Windows ile birlikte bizleri karşılayan Microsoft Office, kullanışlı araçları ve işlevleri ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık hepimiz akıllı cihazlarımızda işlemler yapmaktayız. Özellikle de ödev, sunum, planlama gibi alanlarda sıklıkla programlar kullanmaktayız. Office programları ise tam olarak bu esnada bizleri karşılayan ve farklı araçları barındıran bir yazılımdır. Yazı yazma, not ekleme, slayt hazırlama, tablo oluşturma, davetiye hazırlama gibi birçok farklı aracı bizlerle paylaşmaktadır.

 

Office Araçları Nelerdir?

Günümüzde kullanılan ve popüler olan Office araçları genel olarak herkesin bildiği isimlerdir. Fakat bu yazılım ile yeni karşılaşanlar olabileceği için liste halinde ne tür isimlerin olduğunu kısaca paylaşmak istedim. Dilerseniz listemize geçerek bizleri nelerin beklediğine göz atabiliriz.

  • Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • OneNote
  • OneDrive
  • Outlook
  • Teams
  • Access

Microsoft Office içerisinde barındıran isimler bunlardır. Sizlerde eğer Office lisans satın al gibi araştırmalar yaparsanız, genel olarak bu isimler ile karşılaşacaksınızdır. Aklınızda Office lisans ile alakalı bir satın alma düşüncesi varsa, sitemizden kolayca araştırma yaparak en uygun fiyatlara satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Office Lisans Fiyatları

İnternet üzerinde en çok araştırılan ve merak edilen konulardan birisi Office lisans fiyatları konusudur. Bildiğiniz gibi internette lisans satışı yapan farklı siteler yer almaktadır. Birçoğu yanlış lisans satışı gerçekleştirse dahi, aralarında işini doğru yapan siteler yer alıyor. Genel olarak Office lisans fiyatları piyasaya göre değişkenlik sağlamaktadır. Ayriyeten 2019 sürümü ile 2022 sürümleri arasında da farklı fiyatlar görebilmekteyiz. En güncel fiyatlar için OyunPass sitesinde yer alan Office Lisans kategorisinden fiyatlara göz atmak ve en uygun fiyatlara sahip olmaktır.