Gösterilen sonuç sayısı: 3

CS:GO ile Aksiyon Yaşamanın Tam Vakti

Oyun dünyasının en bilinen ve popüler oyun serilerinden birisi CS:GO isimli oyundur. Geçmişten bugüne kadar çok büyük başarılara imza atan bu seri, günümüzde de halen oynanmaya devam etmektedir. FPS tarzında olan bu oyunda takımlar halinde farklı oyun modları yer almaktadır. Amacınız takımınız ile birlikte maç serilerini kazanmak ve en çok adam öldüren kişi olmaya çalışmaktır. Dereceli maçlar, ölüm maçları gibi birçok farklı oyun modu, oyun içerisinde sizleri beklemektedir. Aksiyon ve FPS alanında en başarılı bulduğum oyunlardan birisidir.

 

CS:GO Hesap Nedir? Ne İşe Yarar?

Counter Strike GO oyununda en çok merak edilen terimlerden birisi de cs:go hesabı satın al konusudur. Hesap, oyun içerisinde dereceli maçlara girebilmenizi sağlayan bir hesap tanımıdır. Günümüzde birçok oyuncu tarafından prime hesap olarak da tanımı gerçekleşmektedir. CS:GO oyuncuları genel olarak bu tür hesapların araştırmasını yaparak CSGO hesap satın al gibi sorgulamalar yapmaktadır.

CS:GO seçkin hesap sahibi olan kişiler, dereceli maçlara kolaylıkla giriş yapabilmektedirler. Maç esnasında karşılaştıkları rakipler ve takım arkadaşları da seçkin hesap sahibi olan kişilerdir. Bu sayede oyun içerisinde hile kullanan kişilerin sayısı, maç esnasında bir hayli düşük bir ihtimal olacaktır. Seçkin hesap olabilmek için oyun tarafından belirlenen birçok maddeye uyumlu olmanız gerekmektedir. Sizler için bu listeyi aşağıda kısaca paylaşmak istiyorum.

 

CS:GO Seçkin Hesap Nasıl Olunur?

CS:GO seçkin hesap olabilmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu maddeler sırası ile şu şekildedir:

  • Oyun profili seviyeniz en az 21 olmalı,
  • Oyunu açın ve ana menüden CS:GO logosu altında yer alan Oyna butonuna tıklayın.
  • Açılış alanında alt kısımda Seçkin Hesap Durumu yazısına tıklayın.
  • Açılan ekrana Telefon numaranızı ekleyin,
  • SMS ile telefonunuza gelen kodu ilgili alana girin.
  • Oyunu kapatın ve yeniden başlatın.
  • Açılış ekranında az önce tıkladığınız alanda bu sefer Yükselt seçeneği olacaktır, oraya tıklayın.
  • Seçkin hesabınız onaylandığı anda artık hesabınız aktif olarak seçkin hesap olacaktır.

Bu adımlardan sonra sizlerde seçkin hesap sahibi olabilirsiniz. Eğer bu tür durumlar ile uğraşmak istemiyorsanız, OyunPass sitemizde yer alan CS GO Hesapları kategorisi üzerinden kolaylıkla uygun fiyata seçkin hesaplara ulaşım sağlayabilirsiniz.